Nieuwjaarsreceptie 2019

Bemanning HVC,

de kapitein van de HVC cruiser wil graag met de bemanning van ons virtuele schip op zaterdag 9 fabruari, aanvang 16.30 uur, in De Schoener het glas heffen op het nieuwe jaar.

Een jaar waarin we op 5, 6 en 7 juli voor de 21-ste keer de Historische Havendagen Coevorden houden. Druk wordt gewerkt aan het programma en onze kapitein Jan Wolter zal, in zijn Nieuwjaarsrede informatie geven over de vorderingen.

We hopen jullie daar te begroeten en van gedachten te wisselen over allerhande zaken. Tevens een pracht gelegenheid je aan te melden om bij de Havendagen een taak te vervullen want nog steeds geldt dat vele handen het werk lichter maken.

Rond de klok van half acht worden de luiken gesloten.

Er is deze keer geen stamppotbuffet, wel zijn er hapjes.

Het bestuur